top of page

MECHANIK CNC STROJŮ

Měsíční mzda od 32.000,- Kč

Požadujeme:

  • minimálně SOU nebo SŠ technického směru

  • znalost obsluhy CNC obráběcích strojů nebo lisů (výhodou)

  • schopnost čtení výkresové dokumentace

  • znalost technologií a norem ISO 9001 (výhodou)

  • orientace v oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky

  • práce v jednosměnném, občas dvousměnném provozu

  • zručnost, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce:

  • provádění reaktivní údržby dle požadavků výroby a nastalé situace

  • provádění preventivní údržby dle plánu preventivní údržby

  • podpora výroby při řešení výrobních problémů v oblasti strojního vybavení

Nabízíme:​

  • perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

  • odpovídající mzdové ohodnocení s možností růstu mzdy

  • 13. a 14. plat, mimořádné měsíční odměny

  • 25 dnů dovolené

  • VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE

  • pravidelná obměna pracovních montérek

  • věrnostní odměny za odpracované roky

  • dotované teplé nápoje z automatů

  • stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny

  • příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km (trasa bydliště – zaměstnání)

  • 2.500,- Kč příspěvek na sport / kulturu / zdraví

  • motivační příspěvek za získání nového zaměstnance

  • nástup možný ihned případně dle dohody

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že hledáme právě Vás, neváhejte nám poslat svůj aktuální životopis. Těšíme se na Vás!

bottom of page